У польському місті-побратимі Бидгощ відзначили Черкаси медаллю

У польському місті-побратимі Бидгощ відзначили Черкаси медаллю
в Новини

Медаллю Казимира Великого відзначили Черкаси в польському місті-побратимі Бидгощ. Рішення про нагородження ухвалила міська рада Бидгоща під час урочистої сесії міської ради з нагоди 676-ї річниці надання муніципальних прав цьому місту. Аналогічною відзнакою вирішили нагородити ще одне українське місто-партнер Бидгоща – Кременчук.

Про це пишуть на сайті Черкаської міської ради.

– Сьогоднішній 676-й день народження Бидгоща ми відзначаємо під час жорстокої війни у наших східних сусідів.  Минулорічний день народження ознаменувався пандемією.  Тому святкувати непросто.  І все ж історія нашого міста доводить, що навіть найгірші часи минають. Пам’ятаймо, що кожен успіх сьогоднішніх лауреатів створює силу нашого міста, – зазначив міський голова Бидгоща Рафал Брускі.

Медаль Казимира Великого – це щорічна нагорода міста. Її від 1998 щороку вручає очільник міста кращим з кращих.  Запроваджена нагорода  на честь річниці визнання королем муніципальних прав Бидгоща.

«Я вдячний нашим польським партнерам за підтримку та допомогу, яку ми відчуваємо з самого початку загострення військової агресії росії проти України. Бидгощ не лише висловлює нам слова солідарності й засудження військової агресії проти нашої країни, а й надсилає гуманітарні вантажі. Для нас така підтримка є дуже цінною, вона надає нам сили та надію на те, що Україна обов‘язково переможе!», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Угоду про співробітництво між м. Черкаси та м. Бидгощ, Республіка Польща було підписано 17 вересня 2000 року. З того часу була налагоджена тісна співпраця між містами в сферах культури, освіти, малого і середнього бізнесу, охороні здоров`я тощо. Нині гуманітарна допомога від польського міста Бидгощ надходить регулярно в межах побратимської угоди та в межах домовленостей між міськимими головами.