Переселенці можуть безкоштовно тренуватися в одному з міських спортклубів Черкас

Переселенці можуть безкоштовно тренуватися в одному з міських спортклубів Черкас
в Новини

Для переселенців у Черкасах організовують безкоштовні тренування в одному з міських спортивних клубів, інформує Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

З початку війни в одному з міських спортивних клубів були організовані безкоштовні спортивні секції для діток переселенців. А віднедавна до команди черкаських тренерів долучились й харків’яни, які продовжують займатися улюбленою справою вже в Черкасах та допомагають людям, які так само, як і вони втратили все.

Хто ж ці тренери?

Кирило Савельев – член національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, багаторазовий чемпіон України, переможець кубку світу, призер чемпіонату Євроки з кікбоксингу WAKO, а також призер кубку світу з тхейквондо ITF, призер чемпіонату Європи з тхейквондо ITF, тренер харківської ДЮСШ «ХЗТД», мастер спорту з двох видів спорту – кікбоксинг WAKO та тхейквондо ITF.

Микола Целуйко – заслужений тренер України з бодібілдингу, тренер-реабілітолог.

Катерина Офіцерова – тренерка з художньої гімнастики, КМС з художньої гімнастики, суддя національної категорії Федерації гімнастики України.

Заняття для дітей переселенців відбуваються за наступним графіком:

🟡Вт-14:30-15:30 робота з психологом;

🟡Чт-14:30-15:30 робота з тренером з художньої гімнастики;

🟡Сб-14:30-15:30 робота з тренером з тхейквондо та самообороні.

А віднедавна тренування проводяться і для дорослих:

🟡Сб 16:00-17:30 самооборона;

🟡Нд 13:00 тренажерний зал.

За детальною інформацією можете звертатись за покликанням: https://bit.ly/3whX9Yk або за номером телефону: 0933399196, 0962748255, Вікторія.