28 червня Долина троянд перетвориться на міні-державу

28 червня Долина троянд перетвориться на міні-державу
в Дозвілля, Новини

Щороку, в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Із цієї нагоди в Черкасах проведуть виступи молодих артистів, патріотичні конкурси й розваги, цікаві майстер-класи та ярмарок хенд-мейду. Головною родзинкою відзначення цього свята стане програма «МолодеЧЕ#Активуйся». Вона стартує о 15-ій годині 28 червня в Долині Троянд.

Долучитися до дійства, як зазначають його організатори, зможе кожен, хто завітає на святкування. Там для них працюватиме кілька тематичних локацій, позначених вказівниками «Активуйся ТУТ»:

*військово-патріотична (де навчатимуть збирати і розбирати зброю, надавати першу медичну допомогу, зокрема правильно робити перев’язки тощо);

*плетіння маскувальних сіток;

*мистецька (тут проведуть майстер-класи зі створення патріотичних прикрас та сувенірів, написання листів і створення малюнків військовим, ярмарок хенд-мейду);

*соціальна (де візьмуться за популяризацію здорового способу життя та сімейних цінностей);

Як зазначають організатори свята, на кожній із локацій діятимуть «активи», які символізуватимуть монету молодіжної держави.

– Долина троянд перетвориться на міні-державу активної молоді, де діє своя валюта та правила соціальної активності, – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва. – Для того, щоб отримати «активи» необхідно, приміром, зібрати автомат на швидкість, зробити сувенір для українських військових, плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО. За таку соціальну активність черкасці можуть отримати 3 монети й обміняти їх на подарунок. До того ж діятимуть інші локації, де на учасників дійства чекають різноманітні конкурси та розваги, за які також можна здобути подарунки (наприклад квиток в кіно, абонементи на боулінг, футбол, фітнес тощо). Отже, чекаємо на Вас 28 червня, 15.00, в Долині троянд.

Окрім цього, в Долині троянд працюватиме фотозона, яку облаштують у національному колориті, біля сцени відбудуться козацькі розваги. Також на гостей свята чекають яскраві виступи гуртів нашого міста «Сонце в Кишені», «Mia Portu», «Восьмий поверх», «Ефект метелика», а закриє все це дійство гість свята – гурт «Широкий лан».

Програма святкування Дня молоді 2015 року:

15.00 – початок роботи інтерактивних локацій у рамках дійства «МолодьЧЕ#Активуйся (військово-патріотичної, мистецької, соціальної);
16.00 – музична програма гуртів нашого міста: «Сонце в Кишені», «Mia Portu», «Восьмий поверх», «Ефект метелика».
19.00 – виступає гість свята – гурт «Широкий лан».

Афіша до Дня молоді

Святкову програму «МолодеЧЕ#Активуйся» проведуть за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, інформують на сайті ЧМР.