40 дітей учасників АТО поїхали відпочивати до моря

40 дітей учасників АТО поїхали відпочивати до моря
в Новини

40 дітей  учасників антитерористичної операції, віком від 8 до 17 років,  зможуть безкоштовно відпочити в оздоровчому закладі на узбережжі Чорного моря, повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Це передбачає затверджена депутатами комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Черкаси на 2015 рік.

Вже 2 липня дітей зустрінуть в місті Скадовськ Херсонської області в дитячому оздоровчому таборі «Веселка», де вони перебуватимуть 21 день.

Діти проживатимуть у комфортабельних двоповерхових корпусах в 4, 5, 6-місних номерах. Кожен поверх має душові кімнати з цілодобовою подачею води.

Харчуватимуться діти 5 разів на день збалансовано відповідно до вимог міністерства охорони здоров’я України та приписів Держсанепiднагляду. Також вони щодня отримуватимуть свіжі овочі та фрукти.

Для проведення активного відпочинку на території табору є футбольне поле, баскетбольні, волейбольні та ігрові майданчики, клуб для проведення заходів і відкритий танцювальний майданчик.

Тут їм запропонують різні заходи, де вони зможуть розвинути свої таланти та творчі здібності. Наших дітей очікують різні конкурси та розваги: День індійців, День навпаки, веселий футбол, День підприємця, ярмарка дитячої творчості та й це далеко не все, що заплановано проводити вдень. Окрема програма розрахована на вечірній час, де відбуватимуться конкурси «Місіс та містер табору» та «Пізнай мене», змагання «Ідеальна пара», казкова дискотека, битва діджеїв.

Та все ж найголовніше для дітей – це морське повітря, яке добре впливає на дихальну систему.

Табір розташований в 50  метрах від моря і має власний піщаний пляж із парасольками та роздягальнями. Морське дно пологе, піщане та рівне. Охороняється табір цілодобово співробітниками міжвідомчої охорони.

Тож маємо всі умови для безпечного та чудового відпочинку черкаських дітей.