5:6: як команда міської ради змагалася із ветеранами черкаського футболу

5:6: як команда міської ради змагалася із ветеранами черкаського футболу
в Новини, Спорт

Заходи з нагоди святкування дня народження нашого чудового міста тривають. Нещодавно закінчився незвичайний футбольний матч. Місцеві владці відклали на декілька годин свої справи та вирішили зіграти з ветеранами черкаського футболу. І хоча команда міської ради  програла із рахунком 5:6, політики переконують, що головне – це емоції та враження. 

Уже на перших хвилинах матчу команди почали забивити голи, і вже на кінець першого тайму рахунок становив 3:2.

Секретар міської ради Олександр Радуцький після мершого тайму зізнається, що на полі запекла боротьба і кожен викладається по максимуму:

“Ми всі ветарани у своїй справі: тут футбол, а там політика. Та головне – ми маємо з повагою ставитися один до одного. Рахунок матчу каже про запеклу боротьбу, адже  кожен викладається на всі сто”.

 

p1120683

 

p1120666

 

p1120646

А от міський голова від гри очікував стрімких атак та гарних голів:

“Маємо ініціативу у другому таймі – це забити 3 голи. Ми розраховуємо зараз на стрімкі атаки лівим і правим флангом. Я думаю, що всередині тайму будуть стрімкі атаки та гарні голи”, – розповідає Анатолій Бондаренко.

p1120656

Закінчився матч із рахунком 5:6 на користь ветеранів черкаського футболу, та й не дивно – вони ж професіонали.

p1120686

p1120688

Та насправді не так  важливо скільки голів забито і хто переміг. Головне, що кожен хто був на Центральному стадіоні, отримав позитивні емоції та чудові враження.