534 установи та організації Черкас підтвердили свою неприбутковість

в Новини

Станом на 01.11.2016 р. на обліку в Державній податковій інспекції у м. Черкаси перебувають 2300 неприбуткових установ та організацій.

За 10 місяців поточного року 534 з них привели свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу. Про це “Економіка сьогодення” дізналася у прес-службі державної податкової інспекції у м.Черкаси.

Фахівці інспекції нагадують, що з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, такі підприємства повинні відповідати вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. Привести у відповідність із нормами Податкового кодексу установчі документи керівники неприбуткових організацій зобов’язані до 1 січня 2017 року та у цей самий термін подати копії таких документів до органу ДФС за місцем реєстрації.

Платники податків, які не приведуть свої установчі документи у відповідність із нормами пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу, після 1 січня 2017 року будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)

Добавить комментарий