На Тальнівщині ховатимуть уже шостого бійця, який не повернувся з війни

На Тальнівщині ховатимуть уже шостого бійця, який не повернувся з війни
в Новини

У Папужинцях Тальнівського району в середу об 11 годині поховають 20-річного Василя Івченка. Хлопець служив в артилерійських військах і загинув 28 серпня в Донецькій області неподалік від міста Бахмут. Василь зазнав осколкового поранення після мінометного обстрілу, інформують “Вісті Черкащини“.

Сільська голова Алла Граділенко стверджує, що Василь сам попросився на війну.

“Він пішов служити по контракту в березні, а в серпні вже загинув. Вася був одружений. Мав жінку із села Березівка Маньківського району. Але життя в них не склалося. Може, через це й пішов на війну”.

Колишній тренер ФК “Тальне” Федір Каплюченко пригадує Івченка як скромного, порядного хлопця.

“У папужинській команді “Славутич” усі хлопці були молоді й спортивні. Вася грав у захисті й півзахисті. Універсал. Не цурався чорнової роботи. Коли взимку треба було чистити поле від снігу, папужинські ніколи не відмовлялися”.

“Навесні цього року підписав контракт із Збройними силами України,– пише односельчанка загиблого Таня Клейман у соцмережі. – До кінця травня навчався військовій справі у підготовчій частині “Десна” під Києвом. Там його хотіли залишити як інструктора, бо Василь показав себе з дуже гарного боку, проте хлопець рвався у бій і нічого не могло його спинити. Солдат 54-ї окремої механізованої бригади, артилерист, командир ЗУ-23. Мав незабаром поїхати до Німеччини на військові навчання і повернувся б звідти вже сержантом”.

На сторінці Василя у соцмережі є такий запис:

“Раніше я хотів поїхати жити за кордон, а тепер хочу лишитися в країні, яка не боїться влади і відстоює свої права! Слава Україні!”

Це вже шостий загиблий тальнівець у зоні проведення АТО. У 20014-15 роках не повернулися з війни Сергій Ярошенко, Євген Геш, Віталій Малиш, Віктор Мельниченко та Олександр Шевцов. На Майдані від кулі снайпера загинув Юрій Паращук.