7,1 млн переглядів і 545 уроків: МОН підсумувало три тижні роботи Всеукраїнської онлайн-школи

7,1 млн переглядів і 545 уроків: МОН підсумувало три тижні роботи Всеукраїнської онлайн-школи
в Новини

Упродовж трьох тижнів роботи Всеукраїнської школи онлайн було проведено понад 545 уроків, які лише на YouTube МОН подивилися понад 7,1 млн разів. Про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України.

УЧНІ ЯКИХ КЛАСІВ ЗАЙМАЮТЬСЯ СУМЛІННІШЕ ТА ЯК ВОНИ ПЕРЕГЛЯДАЮТЬ УРОКИ

На YouTube МОН станом на 24 квітня найбільше – 170 тис 299 переглядів – мав список відтворення для 8 класу.  Далі за ним – список відтворення для учнів 6 класу – 151,5 тис переглядів, та список відтворення для 9 класу. Найменше переглядів має список відтворення для 11 класу – лише 55,9 тис переглядів.

Слід розуміти, що часто учні переглядають уроки для свого класу, не заходячи безпосередньо на список відтворення, а переходячи одразу на відео зі стартової сторінки, тому в цій статистиці враховано не всі перегляди. Нижча активність учнів 11-х класів може бути пояснена тим, що для них створено значно більше ресурсів для дистанційного навчання та онлайн-підготовки до ЗНО, тому в період карантину вони радше концентруються саме на підготовці до тестування.

Водночас аналітика YouTube свідчить, що абсолютна більшість – 51% глядачів – дивиться уроки з мобільного телефону. При цьому 39,1% учнів вчаться з комп’ютерів і лише 5,5% з планшетів.

УРОКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН СТАЮТЬ ДОСТУПНІШИМИ

Упродовж цього тижня до відео, що вже вийшли раніше, почали довантажувати субтитри. Наразі текстовий супровід мають вже 27 уроків і їхня кількість продовжить зростати.

– Було дуже багато запитів, аби зробити відео більш доступними, зокрема для дітей з порушеннями слуху. Субтитри виконують цю роль, – відзначає керівник Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій.

#РУХАНКА ТА АНГЛІЙСЬКА УТРИМУЮТЬ ПОЗИЦІЇ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ 

Руханки на YouTube МОН вже сумарно набрали понад 1,4 млн переглядів. Найпопулярніша з них – перша руханка – досягла відмітки у 348 тис переглядів. При цьому Хештег #руханка в ТікТок вже досяг охоплення у понад  23,7 млн осіб.

Серед уроків найпопулярнішою лишається англійська. Найпопулярнішим лишається відео для 5 класу, що вийшло найпершим. Наразі воно набрало вже 95,2 тис перегляди.

Зазначимо, що уроки транслюються щодня з понеділка по п’ятницю щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починаються о 10:00.

Мета проєкту – дати кожній дитині вільний доступ до знань під час карантину.

Зокрема, учні мають доступ до уроків з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.