8 і 9 травня в Черкасах вшанують учасників та жертв Другої світової війни (ЗАХОДИ)

8 і 9 травня в Черкасах вшанують учасників та жертв Другої світової війни (ЗАХОДИ)
в Новини

У День пам’яті і примирення та 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні жителі Черкас вшановуватимуть учасників та жертв Другої світової війни. Через карантинні обмеження масових урочистостей не планується, проте тематичні заходи відбудуться у різних локаціях міста.

Про це інформує пресслужба Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Традиційно, 8 травня, у день Пам’яті та примирення на пагорбі Слави з 22.40 по 23.01 відбудеться акція «Перша хвилина миру».

9 травня о 10.00 на площі Слави відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку борцям за волю України та меморіального комплексу на Пагорбі Слави.
Біля обласного краєзнавчого музею з 10.00 до 13.00 у цей день буде організована низка тематичних локацій, – це і різноманітні виставки художніх робіт, присвячених військовій тематиці, музейних експонатів тих часів, фотозони та майстер-класи. Також біля музею буде розміщений так званий «відкритий мікрофон», де черкасці зможуть поділитись своїми історіями, спогадами та думками про війну.

9 травня о 16.00 на Центральному стадіоні міста відбудеться Чемпіонат України з футболу серед команд ліги АТО на Кубок захисників України «Черкаські козаки АТО» – «Прикордонник» ДПСУ м. Київ.