Поширити

800 звернень від черкащан за добу отримали правоохоронці

800 звернень від черкащан за добу отримали правоохоронці

У новорічну ніч на Черкащині безпеку та правопорядок забезпечували поліцейські, нацгвардійці, представники громадських та добровольчих формувань.

Про це повідомили в пресслужбі Поліції Черкащини.

Відомо, що масових святкувань у новорічну ніч черкащани не влаштовували та, загалом, дотримувалися правил воєнного стану. 

За добу в регіоні поліцейські отримали понад 800 звернень на лінію “102”, зокрема, щодо дорожньо-транспортних пригод, шахрайств, крадіжок, адміністративних порушень тощо.

Також читайте: У новорічну ніч на Черкащині працювала ППО

Реклама