850 гривень штрафу сплатить один із черкаських перевізників

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

Перевірку автобусного маршруту №29 провели в Черкасах. Про це повідомляє пресслужба ЧМР.

Черкасці почали скаржитись на цей маршрут.

«Що сталося із маршрутом №29, автобуси перестали дотримуватися будь-якого графіку? Люди у мороз стоять на зупинках по 20-25 хвилин, я сьогодні в час пік простояв 35 хвилин. І так і не дочекався. За телефонами «ЧАРЗ- авто» дотелефонуватися не вдалося. У додатку «Дозор» 29 маршрут не відображається», – поскаржився громадянин.

Учора на 29-й маршрут надійшла ще одна скарга, тож сьогодні працівники відділу транспорту вийшли із перевіркою, повідомив начальник відділу Віталій Москаленко.

«Ми виявили порушення в розкладі руху, кількості  машин на маршруті, про що був складений акт і направлений перевізнику. Зокрема, виявили, що  на маршруті було лише 6 автобусів, а інтервал руху не відповідав затвердженому графіку – замість 12 хвилин він становив до 30 хвилин. Також буде направлено попереджувальний лист про розірвання договору в разі не встановлення GPS-трекерів на весь рухомий склад 29 маршруту. Ми складемо протокол щодо порушення, який буде коштувати перевізнику 850 грн.», – зазначив Віталій Москаленко.

Перевізнику також направлено лист, щоб він надав роз’яснення щодо ситуації.