89 податківців притягнули до відповідальності за порушення

89 податківців притягнули до відповідальності за порушення
в Новини

У результаті проведених цього року 133 службових розслідувань і перевірок керівництву державних податкових інспекцій області внесено 101 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 89 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності, повідомляють у Головному управлінні ДФС у Черкаські області.

З початку року з профілактичною метою проведено 744 заходи з упередження корупційних правопорушень. До органів прокуратури за цей час направлено 18 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників, за якими відкрито 7 кримінальних проваджень щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків. Щодо трьох працівників складено протоколи про вчинення корупційного правопорушення, двох з них судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України можна цілодобово повідомляти за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Інтерактивний сервіс «Пульс» – інструмент двостороннього зв’язку з громадянами та суб’єктами господарювання, який дозволяє запобігти правопорушень з боку працівників Державної фіскальної служби України. Сервіс працює в режимі Call-back.

За інформацією Черкаської ОДА.