Аеропорту “Черкаси” надійшло вже дві пропозиції про співпрацю від українських авіакомпаній

в Економіка Новини

ТОВ “Авіакомпанія Українські Крила” та ТОВ “Авіакомпанія Скай Ап” заявили про готовність базування та проведення ремонтних робіт на черкаському летовищі. Компанії здійснюють пасажирські й вантажні перевезення та мають у своєму флоті літаки Boeing. Днями вони звернулися із листами наміру співпрацювати із Аеропортом “Черкаси”.

Черкаський аеропорт є потенційно затребуваним для авіакомпаній і після виконання вимог авіаційної безпеки зможе гарантовано стати перспективним транспортним вузлом.

“Від цього, очевидно, виграють усі – черкасці, мешканці області та бізнес нашого краю. Ці поточні здобутки є спільними із свободівцем і нашим представником в “Украерорусі”, членом робочої групи з відновлення діяльності аеропорта Вадимом Стояновим” – коментує подію заступник міського голови свободівець Юрій Ботнар.

Нагадаємо, що державне підприємство “Украерорух” передбачило закупівлю для черкаського летовища низки нового необхідного обладнання: радіомаяка, автоматичного радіопеленгатора, а минулоріч було встановлено нове телекомунікаційне обладнання.

“Я дякую обласній та міській владі, усім депутатам і директору аеропорту за співпрацю і кроки назустріч свободівським пропозиціям та ініціативам заради відродження нашого аеропорта!” – додав свободівець.

Про це інформує прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»

Можливо Вас зацікавить

Економіка
Не тримайте гроші під матрацами: черкащан закликають задекларувати свої доходи
Економіка
Новостворена земельна комісія Городищенської громади уже наповнила місцевий бюджет на понад 100 тис. грн
Економіка
«Своїх коштів у нас немає»: у ЧМР обговорили передачу очисних споруд на баланс міста

Добавить комментарий