Агентство ООН привезло в Черкаси гуманітарний вантаж для переселенців

Агентство ООН привезло в Черкаси гуманітарний вантаж для переселенців
в Новини

У Черкаси прибув великий гуманітарний вантаж для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у комунальних гуртожитках нашого міста. Його доставило Агентство ООН у справах біженців.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Людям привезли кухонні набори, матраци, подушки, пухові ковдри, рушники на пів мільйона гривень.

Це перша місія ООН в Черкаси. Для доставки гуманітарного вантажу співпрацювали проєктна група з питань інтеграції та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб міста Черкаси департаменту соціальної політики та УВКБ ООН.

Перед цим представники Саб-офісу особисто відвідували комунальні гуртожитки, де мешкають внутрішньо переміщені особи та вивчали їхні потреби. А тепер забезпечили людей тими речами, яких не вистачало саме зараз для облаштування побуту.

«Попереду зимовий період, тому найближче завдання нашої організації – допомогти, аби в гуртожитках, де мешкають переселенці, було тепло. Також міркуємо, як забезпечити дітей-переселенців планшетами і ноутбуками для шкільного навчання в онлайн-режимі. На перспективу обговорюємо ще масштабніший проєкт для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у Черкасах», – відзначили представники Саб-офісу.

Завдяки цьому проєкту змогли частково закрити потребу 8 комунальних гуртожитків, в яких нині проживають 503 особи.

“Насправді ж у десятки разів більше було транзитних людей, які їхали із зони бойових дій, і яким ми надавали тимчасовий прихисток, – розповідає заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава. – Ми налаштовані й надалі приймати стільки внутрішньо переміщених осіб, скільки буде потрібно, забезпечуючи усім необхідним».

Читайте також: Литва передала Черкасам медпрепарати для військових (ФОТО)