Збирання ранніх зернових і зернобобових культур завершили аграрії Черкаської, Полтавської, Одеської, Херсонської, Кіровоградської областей.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаської ОВА.
Збір ранніх зернових культур аграрії області вже завершили. Зокрема, озимої та ярої пшениці, гороху, вівса, озимого жита, а також озимого і ярого ячменю. Також завершено збір технічних культур – озимого та ярого ріпаку.
Наразі зернових і зернобобових культур змолотили на площі 234,8 тис. га. Валовий збір складає понад 1,3 млн тонн збіжжя.
За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, на початок серпня в країні вже зібрано 25 291,8 млн тонн зернових. А також понад 3 236,3 млн тонн олійних.
Читайте також: Для черкаських підприємців підвищили вартість тепла