Аліна Паш не представлятиме Україну на Євробаченні-2022

Аліна Паш не представлятиме Україну на Євробаченні-2022
в Новини

Переможниця нацвідбуру відмовилась представляті Україну на пісенному конкурсі в цьому році. Про це повідомила сама Аліна Паш на своїй сторінці в інстаграмі.

Нагадаємо, після фіналу нацвідбуру глядачі розділились на два табори: ті, хто задоволений результатами голосування, та ті, хто критикує нацвідбір цього року. Деякі глядачі впевнені, що результати були сфальсифіковані. Судді, у свою чергу, дуже задоволені виступом співачки та вважають її перемогу достойною.

Після великою кількості образливих коментарів у бік співачки, вона опублікувала на своїй сторінці звернення до прихильників та повідомила, що не представлятиме Україну на Євробаченні.

– Я артистка, а не політик. Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році. У що вилилась ця історія – це зовсім не те, що я закладала в свою пісню. Я не хочу далі бути у цій брудній історії. Із важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі на Євробачення, – пише співачка.

Артистка повідомила, що зв’яжеться із Суспільним та підпише все необхідні документи.