Альтернативні джерела опалення в Черкасах є лише на об’єктах критичної інфраструктури

Альтернативні джерела опалення в Черкасах є лише на об’єктах критичної інфраструктури
в Новини

Керівник комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась у студії “Вичерпно” повідомив, що далеко не всі об’єкти в Черкасах забезпечені альтернативними видами опалення. Їх мають лише об’єкти критичної інфраструктури.

Зокрема, йдеться про місця постійного перебування людей, а це, насамперед, лікувальні заклади, пансіонати для людей похилого віку, будинки для людей із інвалідністю, дитячі будинки тощо.

Довідково: Об’єкти критичної інфраструктури — підприємства та установи (незалежно від форми власності) таких галузей, як енергетика, хімічна промисловість, транспорт, банки та фінанси, інформаційні технології та телекомунікації (електронні комунікації), продовольство, охорона здоров’я, комунальне господарство, що є стратегічно важливими для функціонування економіки і безпеки держави, суспільства та населення, виведення з ладу або руйнування яких може мати вплив на національну безпеку і оборону, природне середовище, призвести до значних матеріальних та фінансових збитків, людських жертв.

Також керівник підприємства зауважив, що школи й дитячі садочки до цього переліку не входять:

“Такі заклади забезпечені переключенням із одного джерела на інше, але не є об’єктами постійного перебування, які потребують такого резервування”, – пояснив Павло Карась.