У Смілі з 1 квітня планують вимкнути опалення. Про це в прямому ефірі повідомив міський голова Сергій Ананко.
– Можливо залишимо опалення в лікарні у зв’язку з погодними умовами, але вона опалюватиметься на альтернативному виді палива – палетах, споживання газу не буде, – прокоментував очільник Сміли.
Також він повідомив, що наразі міські котельні вдень вимикають подачу тепла до будинків смілян, оскільки дозволяє температурний фон, на ніч – вмикають.