Анатолій Бондаренко поспілкувався з жителями Південно-західного району

в Новини

Кандидат на посаду міського голови Черкас від політсили ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко продовжує обговорювати та вирішувати з виборцями  їх нагальні проблеми. Цього разу він провів зустріч з жителями Південно-західного мікрорайону.bondarenko4

Окрім звичних для всіх черкаських районів проблем, а це невідремонтовані тротуари, дитячі майданички, відсутність вуличного освітлення, жителі ПЗР мають найголовнішу пролему – це зруйнований дитячий садочок посеред двору, навколо якого знаходяться житлові будинки. Команда “батьківщинівців” пообіцяла найближчим часом реконструювати дошкільний навчальний заклад, адже в районі є велика потреба в ньому. Більшість батьків водять дітей до садочків, які знаходяться далекувато від їх домівок.

За словами Анатолія Бондаренка, за рік місто Черкаси дуже багато втратило. За рік місто немає ні поремонтованих доріг, ні тролейбусів, ні справедливих тарифів на ЖКХ, ні комфортних вулиць.

– Протягом року місто Черкаси  стало  заручником супротиву між депутатським корпусом та міським головою. Якби я був мером, враховуючи таку ситуацію, на другий день написав би заяву про звільнення. Виходить цілий рік, Сергій Одарич і його представники працювали на перекір депутатам, а депутати – наперекір Одарича. А це дуже погано. Бо місто повинне працювати як єдиний механізм. Інакше матимемо те, що зараз. І дуже добре, що зараз у нас вибори відбуваються через рік. Можна чітко відслідкувати, хто з чинних депутатів, що зробив за свою каденцію, – розповідає Анатолій Васильович.

bondarenko5До того ж він закликав 25 жовтня кожного з  присутніх на зустрічі прийти і проголосувати.  Адже настав час змін! І місто Черкаси повинне стати таким розвиненим і комфортним для проживання, як інші українські міста, зокрема Суми, Вінниця.

– Я нещодавно їздив у Суми. І задумався, як за рік міський голова, який сам з села, є простою людиною, зумів прокласти 80 дворів тротуарною плиткою. Чому в нас немає такої організованості? Тому що всі чиновники розкрадають гроші громади. Далі, 70 відсотків утеплення житлових будинків у місті Суми компенсує міський бюджет. Чому ми не можемо долучитися до цієї програми? – дивується очільник черкаської “Батьківщини”.

bondarenko1Резюмуючи, Анатолій Бондаренко зазначив, що Черкасам необхідний новий господар, корінний черкащанин. То ж, яким буде місто Черкаси в майбутньому, вирішувати тільки черкасцям!