Анатолій Бондаренко скликає позачергову сесію міської ради (ВІДЕО)

Анатолій Бондаренко скликає позачергову сесію міської ради (ВІДЕО)
в Новини

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко скликає позачергову сесію міської ради з рогляду питання наповнення резервного фонду. Про це він повідомив під час сьогоднішнього стріму.

Читайте також: На час карантину у Черкасах хочуть зробити безкоштовним проїзд

у громадському транспорті для працюючого населення

– Мною було прийняте рішення про скликання про скликання позачергової сесії міської ради з питання наповнення резервного фонду. Усі платежі, які йдуть на інші видатки, на сьогодні будуть призупинені. Працюватиме виключно резервний фонд, аби забезпечити нормальну ситуацію у місті, – йдеться у зверненні.

Також він повідомив, що на сьогодні у Черкаській міській інфекційній лікарні знаходяться п’ять осіб із підозрою на коронавірус. Вони прибули з іноземних країн, а саме з Італії, Іспанії та Польщі. Попередні експрес-тести на виявлення коронавірусу засвідчили негативний результат. Наразі медики проводять лабораторні дослідження.

Нагадаємо, що виконком Черкаської міської ради проголосував за призупинення роботи всіх закладів, окрім аптек і продуктових магазинів. Згідно проєкту рішення, роботодавцям усіх форм власності рекомендують запровадити дистанційну форму роботи, також рекомендовано призупинити діяльність культових споруд (церкви, собори, храми). Аби здійснювати контроль за виконанням цього рішення, будуть залучати працівників Національної поліції та Управління інспектування. Контроль за виконання цього рішення було покладено на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка.