Апеляційний суд скасував право власності на будинок, що був незаконно зведений на березі Дніпра

Апеляційний суд скасував право власності на будинок, що був незаконно зведений на березі Дніпра
в Новини

Черкаським апеляційним судом скасовано право власності громадянина на незаконне будівництво, зведене в прибережній захисній смузі на березі Кременчуцького водосховища р. Дніпро, яка є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Незважаючи на той факт, що земельна ділянка, на якій зведено будинок для відпочинку, фізичній особі у користування не відводилась і жодних документів, які дають право виконувати будівельні роботи не надавались, особа через суд визнала за собою право власності на будинок для відпочинку площею майже 40 кв. м, побудований на території, яка входить до цілісного майнового комплексу «База відпочинку для вчителів».

Оскільки земельна ділянка, на якій розміщений об’єкт нерухомості перебуває з 1995 року у постійному користуванні Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Черкаською обласною прокуратурою та Асоціацією керівників шкіл м. Черкаси вказане рішення суду оскаржено в апеляційному порядку.

Судом апеляційної інстанції підтримано правову позицію прокурора, скасовано незаконне рішення суду першої інстанції та відмовлено у задоволенні позову про визнання права власності за громадянином на будинок для відпочинку.