Араік Мкртчян обіцяє звозити новообраного міського голову до Вірменії подивитися як дороги роблять (ВІДЕО)

Араік Мкртчян обіцяє звозити новообраного міського голову до Вірменії подивитися як дороги роблять (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян в студії “Вичерпно” розповів про своє бачення особливостей виборчого процесу в обласному центрі. У першу чергу він шкодує, що не справдилися як його, так і сподівання черкасців на чесні, прозорі та позбавлені бруду вибори. Ситуація з ТВК показала, на його думку, що комусь вигідна така ситуація, яка ставить під загрозу взагалі проведення виборів 25 жовтня.

 – Подивимося, найближчі декілька днів покажуть, що з цього всього вийде. А я прогнозувати не берусь. Тут одному богу відомо, як все складеться і тому, хто це все закрутив, – сказав кандидат у депутати до ЧМР від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Араік Мкртчян.

Та попри все Араік Рафікович сподівається, що до влади в Черкасах прийде команда на чолі з міським головою, яка зробить місто комфортним і зручним для черкасців. Для цього, переконаний депутат, просто потрібно бути господарем у своєму домі і дбати про нього як про власну оселю.

 – Коли я перший раз приїхав у Черкаси ще солдатом – це місто дуже мені сподобалося. Потрібно було тільки навести порядок, асфальт покласти у дворах, вулицях та на центральних дорогах, – розповів про своє перше враження від міста Араік Мкртчян.

У разі ж якщо крісло міського очільника посяде достойна людина, він пообіцяв за власний рахунок звозити його до своєї рідної Вірменії, щоб на прикладі села, в якому народився, показати як там зробили дороги та тротуари.

 – Нехай подивиться, які дороги там роблять, які тротуари. Там навіть для тракторів переходи зроблені. І якщо трактор не тудою проїхав, то все – штрафують. Нехай подивиться, повчиться, – сказав він.

Також кандидату у депутати відреагував на критику в його бік стосовно організації поїздок до Красногірського монастиря, порадивши “чіплятися” до тих, хто нічого не робить. Та відзначив, що культурний і духовний розвиток жителів його округу завжди був для нього в пріоритеті. Тому цю роботу він обов’язково продовжуватиме й після виборів.

Більше про плани Араіка Мкртчяна в разі перемоги на виборах та його думки стосовно того, кого б він хотів бачити в кріслі мера дивіться у програмі “Кава з ВиЧЕрпно”.


Дізнавайтеся найвиЧЕрпніші новини саме у нас!