Арештували майно черкаського депутата

Арештували майно черкаського депутата
в Новини

Накласти арешт на частину майна, яке належить депутату Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” Юрію Тренкіну. Відповідну ухвалу напередодні оголосила суддя Соснівського районного суду міста Черкаси. Про це повідомляє “Вікка”.

Своє клопотання про арешт майна підозрюваного “батьківщинівця” прокурорка аргументувала результатами проведених експертиз, які підтвердили факти завданих збитків. Мовляв, санкції, передбачені інкримінованими Тренкіну статтями (привласнення бюджетних коштів та ухилення від сплати податків), передбачають обов’язкове покарання у вигляді конфіскації майна. Відтак, прокуратура зобов’язана клопотати про арешт з метою можливого застосування вищевказаного покарання за судового розгляду справи. Метою арешту, зазначає сторона обвинувачення, є запобігання можливості його пошкодження чи псування.

Натомість один із адвокатів обранця назвав клопотання прокуратури нелогічним, адже нині справа Тренкіна перебуває на розгляді в апеляційному суді. Там оскаржується попереднє рішення Феміди про не призначення депутату застави у майже 7 мільйонів гривень. Сам же Тренкін заявив: знайомі пропонували переписати майно, яке належить йому, на родичів, аби уникнути арешту і відчуження. Відтак наголошує на своїй чесності і надуманості результатів експертизи.

У результаті розгляду клопотання прокуратури суддя ухвалила: задовольнити його частково і накласти арешт на житловий будинок та земельні ділянки у селі Свидівок, а також автомобіль марки Ауді, які належать депутату. У арешті ж корпоративних прав та грошових рахунків – відмовити.