АТОвці Черкащини допомагатимуть забезпечувати правопорядок на місцевих виборах

АТОвці Черкащини допомагатимуть забезпечувати правопорядок на місцевих виборах
в Новини

Громадські організації учасників АТО допомагатимуть правоохоронцям зберігати правопорядок на прийдешніх виборах. Про це йшлося на засіданні координаційної ради учасників АТО, яке сьогодні відбулося в облдержадміністрації. Крім учасників антитерористичної операції за дотриманням порядку також слідкуватимуть прикордонники з навчального центру «Оршанець» та громадські організації. Їхню координацію з міліцією здійснюватимуть військові комісаріати.

В області сформовано 571 територіальну виборчу комісію, з яких одна обласна, 6 міських обласного та 10 районного значення, 20 районних, 2 районних у Черкасах, 13 селищних і 519 сільських. Крім того, на Черкащині до виборів утворено 1 103 дільничні виборчі комісії, 519 з яких розміщені в тих же будівлях, що і ТВК. Тож, аби не допустити можливих громадських заворушень та порушень правопорядку поблизу дільниць у переддень виборів та в день голосування, члени спілок та об’єднань АТОвців області разом з представниками громадських організацій незабаром долучаться до формування своєрідних патрулів та будуть наглядати за виборчими дільницями.

− За вимогами МВС для забезпечення порядку на виборах потрібно по два працівники міліції на кожну виборчу дільницю. Однак, зараз не достатньо представників правоохоронних органів для забезпечення усіх ТВК і ДВК наглядом. Тому ми плануємо у кожен патруль додати представника АТО або громадського діяча. Також для цього ми вже маємо домовленості з Державною службою з надзвичайних ситуацій та навчальним прикордонним центром «Оршанець», який надасть 20 своїх службовців, − говорить голова координаційної ради учасників антитерористичної операції в Черкаській області Олександр Тіхонов. – Тож найближчим часом ми зможемо сформувати необхідну кількість патрульних груп.

Cайт Черкаської ОДА