АТОвці з усієї України зустрічалися в Умані

АТОвці з усієї України зустрічалися в Умані
в Новини

Наприкінці літа в Умані зустрілися учасники АТО, які отримали інвалідність, та представники громадських організацій учасників АТО з усієї України.

Учасники заходу, на запрошення ГО «Всеукраїнська асоціація працездатних інвалідів», за круглим столом обговорили особливості співпраці та обов’язки громадських організацій інвалідів у виконанні Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Сторони звернули увагу на особливості проходження МСЕК, питання психологічної допомоги і спеціальної підготовки фахівців, які працюють з учасниками АТО та їх родинами.

АТОвці, представники громадські організації та державних й медичних установ, які опікуються питаннями соціального захисту, дотримання прав і пільг учасників бойових дій, їх медичного забезпечення і реабілітації відзначили високий рівень уманських спеціалістів стосовно організації роботи з учасниками бойових дій. Наприкінці заходу вони озвучили пропозиції щодо покращення медичного обслуговування та  психологічно-реабілітаційної роботи з захисниками, проведення спеціалізованої професійної підготовки державних службовців і фахівців для роботи з пораненими та постраждалими в АТО.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації