АТОвців Черкаського району нагородили до Дня Конституції України

в Новини

Керівники району Костянтин Омаргалієв та Анатолій Яріш вручили грамоти учасникам антитерористичної операції з нагоди Дня Конституції України.

Відзнаки керманичі району вручили Роману Колдуновичу, Олександру Попутньому з Білозір’я та Валерію Чепурному зі Свідівка за високий рівень патріотизму, мужність, відданість і вірність військовій присязі, проявлені під час проведення антитерористичної операції.

– Дедалі більше українців – хто за призовом, хто добровольцем – поповнюють лави захисників Вітчизни і вирушають у зону АТО. Наше завдання, як представників влади на місцях, – максимум уваги приділити соціальній підтримці поранених та сім’ям загиблих під час виконання службового обов’язку в АТО. А привітати наших захисників в такий день – це моральний обов’язок кожного, – переконаний Костянтин Омаргалієв.

Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з нагоди 19-ї річниці Конституції України за сумлінну працю та вагомий внесок у розбудову рідного краю нагороджено також депутатів районної ради, працівників Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області, управління агропромислового розвитку, СКП «Райліс» терцентру, представників малого бізнесу.

За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Черкаської РДА