Багатостраждальна гімнастична зала нарешті введена в експлуатацію. Заняття почнуться після карантину

Багатостраждальна гімнастична зала нарешті введена в експлуатацію. Заняття почнуться після карантину
в Новини

Будівля по вул. Чорновола, 54 (колишній кінотеатр “Мир”), у якій розташовується Черкаський гімнастичний комплекс, нарешті готова до експлуатації. Сертифікат про відповідність закінченого будівництва об’єкта та можливість там проведення навчально-тренувальних занять відділень ДЮСШ оприлюднив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар.

Нагадаємо, гімнастичну залу у Черкасах урочисто відкрили ще наприкінці вересня 2018 року. Проте, відразу після завершення ремонту, ДАБК був винесений припис, що зала небезпечна для дітей.  Згодом з’ясувалося, що нововідремонтований об’єкт має проблеми із проєктно-кошторисною документацією, отже, не може бути зданий в експлуатацію. Заручниками ситуації стали тренери і діти, які мали готуватися до змагань.

Після карантину черкаські гімнасти зможуть тренуватися у комплексі без жодних застережень, запевняє чиновник.

Черкаський міський гімнастичний комплекс вміщує зал гімнастики, зал фізичної підготовки, великий зал для проведення міських та обласних змагань. Реконструкція приміщення відбувалася близько трьох років. Починаючи з 2016 року на внутрішній та зовнішній ремонт будівлі пішло понад 10 млн грн. З них було задіяно коштів як державного – 55%, так і міського бюджету – 45%. Разом із закупівлею всього необхідного обладнання загальна сума витрат становить 14,5 млн грн.