Бандитизм, крадіжки та розбійні напади: на Черкащині судитимуть групу злочинців

Бандитизм, крадіжки та розбійні напади: на Черкащині судитимуть групу  злочинців
в Новини

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 4 членів озброєного організованого злочинного угруповання за фактом бандитизму, вчинення низки крадіжок, розбійних нападів і незаконного поводження зі зброєю (ст. 257, ч. 5 ст. 185, ч. 4 ст. 187, ч. 1 ст. 263 КК України). Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.

Встановлено, що на початку 2021 року обвинувачені зорганізувались у стійку банду, придбали вогнепальну зброю та набої до неї, які використовували під час вчинення злочинів. Члени банди були забезпечені знаряддям для зламу запірних механізмів (замків, засувів тощо), пошкодження сіток, решіток, яке мали з собою при вчиненні розбійних нападів та крадіжок.

У період з квітня до липня 2021 року обвинувачені вчинили на території Черкаської та Вінницької областей ряд розбійних нападів на склади зі значними матеріальними цінностями, які охоронялися, а також таємних викрадень чужого майна, завдавши своїми злочинними діями збитків потерпілим на загальну суму понад 2 млн грн.