Батькам загиблого воїна Олега Кравцова з Чорнобаївщини вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня.
Про це повідомили на сторінці Чорнобаївської територіальної громади.
Кравцов Олег Іванович на війні він був стрілком-снайпером. 13 травня поблизу села Солодке Волноваського району Донецької області старший солдат отримав несумісні з життям поранення в результаті артилерійського обстрілу.
Указом Президента України від 22 липня 1922 року № 526 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Кравцов Олег Іванович був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).


20 січня орден вручили батькам Героя – Кравцовій Світлані Володимирівні та Кравцову Івану Івановичу.
У селі Лукашівка вулицю Будівельну, на якій проживав воїн, назвуть на його честь.
Також на сторінці громади відзначили, що війна забрала життя 16 військових з Чорнобаївської територіальної громади.
Відзначимо, Черкащина втратила на війні ще двох захисників – Олексія Пісарєва та Віталія Демчука.