Батьки п’яні, а дитину годує сусідка: на Черкащині медики рятували двох малюків

Батьки п’яні, а дитину годує сусідка: на Черкащині медики рятували двох малюків
в Новини

Безлад та антисанітарія, батьки п’яні, а 3-місячну дитину під сараєм годує сусідка – така картина відкрилася бригаді екстренки, яка приїхала на виклик у село Хацьки, що на Черкащині. Про це повідомила речниця КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР” Ірина Назарок.

Диспетчер прийняла виклик від чоловіка, що його дитина неспокійна і їй треба допомога медиків. Диспетчер по голосу і розмові зрозуміла, що батько в явному стані алкогольного сп’яніння. Він вимагав сказати точний час прибуття бригади та відмовлявся виміряти дитині температуру. Казав, що в нього скоро ”здадуть нерви” від крику дитини.

За вказаною адресою прибула бригада швидкої. На подвір’ї виявили батьків в алкогольному сп’янінні, а хлопчика з хати забрала сусідка й годувала його на вулиці. Фельдшер забрала сусідку з дитиною для огляду в автомобіль швидкої. У цей час мати, яка ледь стояла на ногах, то рвалася всередину, то бігала вулицею і обіцяла «щось собі зробити», то накидалася на чоловіка з кулаками, бо той викликав швидку.

При огляді у дитини ознак захворювань медик не виявила. Малеча, наївшись та зігрівшись, заснула на руках в автомобілі. Ураховуючи ситуацію з можливою загрозою життю та здоров’ю дитини та повідомлення сусідки, що у будинку знаходиться ще хлопчик, якому 2 роки 5 місяців, бригада прийняла рішення викликати поліцію. Поки чекали поліцію, батьки та брат одного з них продовжували сваритися, часом битися.

Вже зайшовши з поліцейським всередину, медик оглянула і другого хлопчика. У будинку був безлад, бруд, порушено всі можливі санітарні умови. Діти занедбані і брудні. Як виявилось, батьки не вперше перебувають в такому стані.

Поліція розшукала бабусю. Коли та прийшла, медики передали їй обох онуків. Вона пообіцяла забрати їх до себе.