«Батьківщина» ініціює новий закон про вибори та переобрання ЦВК

«Батьківщина» ініціює новий закон про вибори та переобрання ЦВК
в Новини

Виступаючи на прес-конференції у прес-центрі газети «Нова Доба», голова Черкаської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко озвучив заяву лідера партії Юлії Тимошенко стосовно розробки нового закону про вибори та переобрання членів ЦВК.

Він повідомив, що політична партія ВО «Батьківщина» виступає з ініціативою негайно розпочати в парламенті розробку нового системного Виборчого кодексу.

Адже очевидним є те, що новий закон про вибори, застосований для виборів на місцевому рівні депутатів, голів міст, сільських та селищних рад, абсолютно непридатний для застосування надалі. На базі саме цього закону відбувся найбільший підкуп виборців по всіх регіонах, на базі цього закону перетворили вибори на суцільну корупцію.

У зв’язку з цим «Батьківщина» ініціює в парламенті розробку нового системного Виборчого кодексу, який більше ніколи не застосовуватиме модель виборів, що продемонструвала свою повну корумпованість.

Окрім того, «Батьківщина», як повідомив Анатолій Бондаренко, наполягає на переобранні складу ЦВК і його голови.

10953088

– Лідер партії Юлія Тимошенко заявила, що ЦВК, а зокрема і її голова, є нелегітимними. Півтора року тому вони мали бути переобраними. Як тільки Верховна Рада збереться на пленарне засідання, необхідно поставити питання про переобрання ЦВК, – повідомив Анатолій Бондаренко. – Вона наголосила, що збереження складу ЦВК на півтора року і більше всупереч закону, Конституції означає замовний варіант фальсифікації. Це те, що мало би закінчитися разом із Революцією Гідності.