«Батьківщина» посіла друге місце в Україні на місцевих виборах

«Батьківщина» посіла друге місце в Україні на місцевих виборах
в Новини, Політика

За попередніми підрахунками партія «Батьківщина» на місцевих виборах посіла друге місце в Україні за кількістю обраних депутатів до місцевих рад та за кількістю людей, які підтримали політичну силу на виборах.

Про це на прес-конференції повідомив очільник Черкаської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

– Наша політична партія досить сильно спрацювала на місцевих виборах! Ми переконані, що за результатами виборів до місцевих рад партія впевнено знаходитиметься на другому місті в Україні, – повідомив Анатолій Васильович.

За попередніми результатами місцевих виборів приблизно 434 депутати обласних рад будуть від блоку Петра Порошенка – це 25,5 % від кількості усіх депутатів до обласних рад. 229 депутатів облрад будуть від «Батьківщини». Це другий результат по країні – 17,6%. На третьому місці знаходиться Опозиційний блок, який матиме приблизно 215 депутатів облрад, і це 12%».

У 22 облрадах, включаючи Київ, ВО «Батьківщина» має своє представництво. Таке саме представництво з усіх партій має лише партія «Солідарність». Усі інші партії не мають в усіх облрадах та м. Києві свого представництва.

Анатолій Бондаренко наголосив, що “батьківщинівці” на місцевому рівні боротимуться за зниження тарифів, зі зловживаннями із землею, робитимуть все для недопущення перетворення її на товар, братимуть відповідальність за наведення порядку «в господарствах міст, районів та областей, де партія «Батьківщина» матиме більшість і зможе впливати на ухвалення рішень для зміни ситуації в регіоні.

– Наша команда працюватиме віддано та ефективно, – наголосив він.