Без 50 тисяч гривень тальнівські автобуси не поїдуть

Без 50 тисяч гривень тальнівські автобуси не поїдуть
в Новини

Депутати Тальнівської міської ради виділили 45 тисяч гривень для перевезення пільговиків. Гроші мають надійти в жовтні, інформують “Вісті Черкащини“.

“Цього року держава не профінансувала нас ні на жодну копійку, – каже голова правління ВАТ “Тальнівське АТП” Віталій Накоп’юк. – Всі кошти виділяють місцеві бюджети. На перше півріччя депутати районної ради виділили 400 тисяч гривень. Потім іще 90. Грошей вистачає до жовтня. У вересні стрімко зросли ціни на дизельне пальне. З 15 гривень ціна підскочила до 18. Нещодавно відбулася сесія міської ради. Депутати знайшли для нас 45 тисяч. Це майже половина місячної потреби. Хотілося, щоби ще 50 тисяч додала районна рада. Я вже подав до управління соціального захисту всі необхідні розрахунки. 23 вересня відбудеться сесія. Ми розраховуємо отримати кошти”.

Тальнівський район один із небагатьох в області, де ніколи не припинялося автобусне сполучення із селами. Автобуси ходять по вівторках, п’ятницях і неділях двічі на день. Тальнівське АТП обслуговує і міські маршрути. Вартість проїзду містом – 4 гривні.