Сьогодні, 1 травня, деякі жителі Черкас залишилися без гарячої води.
Про це інформують в пресслужбі КП “Черкаситеплокомуненерго”.
Відтак до 16:00 без гарячого водопостачання залишилися мешканці четвертого під’їзду будинку за адресою:
- вулиця Сумгаїтська, 19/1.
Причиною незручностей є встановлення лічильників обліку холодної води перед водопідігрівачем.
Читайте також: 23-річна черкащанка, яка збувала наркотики, проведе за ґратами шість років