Без ходи, вальсу та ресторанів: як і коли пройде випускний у черкаських школярів

Без ходи, вальсу та ресторанів: як і коли пройде випускний у черкаських школярів
в Новини

Цього року випускний у черкаських школярів пройде четвертого червня. Про це виданню “Вичерпно” повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

– Навчальний рік був важким, але ми маємо гарних випускників. Це ті діти, про яких ми ще неодноразово почуємо, – коментує Чубіна.

Без гучних святкувань пролунав 27 травня останній дзвоник, випускний же діти відзначатимуть у перші дні літа. Проте війна вносить свої корективи й цьогорічне свято відрізнятиметься від тих, які проводили в попередні роки.

– Дітям, які випускаються цього року, дуже не пощастило. У дев’ятому класі вони не мали випускного, бо тільки почалася пандемія коронавірусу і всі заходи скасували, а зараз вони випускаються в умовах війни, – говорить заступниця міського голови.

Традиційної ходи випускників і вальсу на Соборній площі цього року не буде. Таке рішення у міській раді прийняли з міркувань безпеки.

Окремо в кожній школі можуть влаштувати невеликі святкові заходи по 20-25 хвилин.

За словами Анастасії Чубіної, випускники цього року відповідально підійшли до ситуації в країні та не проводитимуть святкувань у жодному ресторані міста.