Бійка в черкаській ТВК: хто кого?

Бійка в черкаській ТВК: хто кого?
в Новини, Політика

Вчора ввечері інцидент у міській ТВК обговорювали кандидати у депутати від Партії вільних демократів та члени міської комісії у соціальній мережі “Фейсбук”. Хоча повідомляли про скандал кожен зі свого боку.

ПВД: Голова ПВД Сергій Одарич проінформував, що близько 23 години, до міської ТВК приїхав його давній опонент – відомий у місті бізнесмен Андрій Бородай.

– Щойно в міську комісію примчав відомий черкаський гвалтівник Бородай. Підтягує братву. Почались погрози і потасовки. Сумні 90-ті повертаються…Повідомив начальника УМВС Пустовара. Сподіваюсь, міліція має спрацювати.

Далі Сергій Одарич зазначає, що бився з Бородаєм кандидат від ПВД Юрій Ястребов. І невдовзі прибули автоматники з МВС і вивели всіх з приміщення. Зато потім ініціатор скандалу почав бити жінок:

– Жага до насилля над жінками бере своє – Бородай у приміщенні виборчої комісії побив також двох кандидаток від Вільних демократів –Юлия Погостинская і Леся Валяєва.

ТВК: Проте члени ТВК розповідають про події, зовсім з іншого боку. Мовляв, кандидати від ПВД хамили і погрожували їм.

– Сьогодні вночі Черкаська міська виборча комісія виходила з приміщення у супроводі правоохоронних органів, через блокаду приміщення членами ПВД.
Владислав Пустовар, будь ласка, проведіть роботу з підпорядкованими Вам органами, щодо захисту приміщення виборчої комісії. Це не нормально, коли працівники міліції не можуть посприяти банальному опечатуванню дверей після завершення засідання. Це не нормально коли працівникам комісії , потенційні канидати ПВД, в присутності правоохоронних органів, погрожують життям дітей, – написала на своїй сторінці у “Фейсбук” Людмила Бордонус.

Наостанок, правоохоронці всіх вивели та розборонили. Офіційний коментра членів ТВК, читайте незабаром на нашому сайті.