Більше 1,3 тисяч черкасців скористалися правом на отримання податкової знижки

Більше 1,3 тисяч черкасців скористалися правом на отримання податкової знижки
в Новини

Від початку року черкасці, які мають право на одержання податкової знижки відносно витрат, понесених ними у 2014 році на навчання, за користування іпотечним кредитом та інших витрат, передбачених законодавством, вже подали 1362 податкових декларацій. Таким громадянам з бюджету повернуть майже 1 млн 560 тис грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Анна Білик.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання. Таким правом скористались 1 095 жителів обласного центру, а з бюджету їм відшкодують понад 1 млн грн. Серед інших видів податкових знижок, якими вже скористалися жителі Черкас, то податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом подали 127 громадян. Їм повернуть 366,7 тис грн. 119 громадян задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків. З бюджету їм повернуть 84,8 тис грн. 20 черкащанок скористались правом на податкову знижку щодо суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе понад 40,1 тис грн. Ще 1 громадянин реалізував право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, тож йому повернуть понад 1 тис грн.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки відносно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2015 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Сайт Черкаської ОДА