Більше 1000 черкасців скористалися послугою «інватаксі»

в Новини

Черкаська міська рада дбає про те, щоб дорослі та діти з інвалідністю мали безбар’єрний доступ до лікувально-профілактичних та соціальних закладів міста, мистецько-культурних об’єктів та місць відпочинку, інформує пресслужба Черкаської міської ради. 

Для цього у межах міської соціальної програми «Турбота» працює автомобіль спеціалізованого призначення «Інватаксі» – для осіб з інвалідністю 1 і 2 груп та дітей з інвалідністю, які мають вади опорно-рухового апарату, пересуваються за допомогою колісних крісел чи інших допоміжних засобів. 

Послугу «Інватаксі» надають комунальне підприємство «Черкасиелектротранс» і Територіальний центр соціальних послуг, на балансі яких перебувають два спеціально переобладнані автомобілі. Автівки мають спеціальні платформи для підйому та спуску осіб з інвалідністю у колісному кріслі до/з салону транспортного засобу.

Для забезпечення роботи «Інватаксі» в місті за 8 місяців цього року КП «Черкасиелектротранс» здійснено 354 перевезення осіб з інвалідністю, автомобіль «Інватаксі» Територіального центру зробив 649 перевезень. За інформацією Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)