Більше 90 тисяч смаколиків для військових виготовив вдома черкаський волонтер

Більше 90 тисяч смаколиків для військових виготовив вдома черкаський волонтер
в Новини

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та заступниця голови Марина Гаркава завітали до родини волонтера Євгена Компанця. Подякували за активну громадянську позицію та невтомну волонтерську працю в умовах війни. Адже за майже рік працьовита родина власноруч виготовила вдома більше 90 тисяч смаколиків для захисників України на передову та пораненим у лікарні.

Про це повідомили в пресслужбі ЧМР.

Євген Компанець вже 11 років прикутий до колісного крісла. У лікарні під час реабілітації він зустрів своє кохання і створив сім’ю.

Коли в Україні почалася повномасштабна війна, його дружина з донькою почали ліпити вареники для захисників у одному з волонтерських батальйонів Черкас. Невдовзі патріотично налаштований Євген запропонував своїм дівчатам розпочати виробництво вдома, аби й він міг вести свою боротьбу проти ворога – на кухонному фронті.

«У мене руки і спина працюють, тому вареники ліпити зможу», – згадує він.

За цей час родина Компанців виготовила десятки тисяч смаколиків: пиріжки, млинці з різними начинками, вареники, котлети, голубці, заправки для борщу, квашену капусту, варення тощо. Передали більше тонни меленого сала з часником, смалець, шкварки. До кінця лютого сподіваються  виготовити для захисників 100 тисяч одиниць домашньої їжі.

Окрім подяки міського голови, родині волонтера вручили подарунки та допомогли продуктами, аби волонтери могли й надалі робити добру справу для наших воїнів. 

При можливості допомагають родині Євгена і через департамент соціальної політики.