Більше тисячі роботодавців на Черкащині почали платити зарплату більшу за мінімальну

Більше тисячі роботодавців на Черкащині почали платити зарплату більшу за мінімальну
в Новини

За результатами спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади 648 підприємств та 406 підприємців-фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 626,7 тис  гривень. Про це повідомляють в ГУ Державної фіскальної служби у Черкаській області.

Як повідомляють в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб ГУ, за 9 місяців За результатами спільних заходів фіскальної служби області робітники отримали 5 млн 431,7 тис грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 858,4 тис  грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками тринадцять підприємств державної форми власності на загальну суму 2 млн 41 тис грн.

Розмір заробітної плати на Черкащині перебуває під особливим контролем фіскалів. Так, цього року справи по 163 підприємствах, які виплачували заробітну плату нижче мінімальної, передано до органів прокуратури. За наслідками реагування органів прокуратури 138 підприємств підвищили рівень виплати зарплати, а бюджет додатково отримав 87 тис. гривень податку на доходи фізосіб.

Від початку року і до вересня проведено 262 перевірки щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 5437,2 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 893,3 тис. грн. ПДФО.

За дев’ять місяців встановлено 4 640 випадків використання незареєстрованих найманих працівників; легалізовано 8 млн 860,1 тис грн. доходів та донараховано 1 млн 329 тис гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того 259 черкащан, що провадили діяльність без реєстрації, взято на облік як приватних підприємців із сплатою 49,6 тис грн. податків.