Більше тисячі сімей зі Сходу потребують соціального захисту на Черкащині

в Новини, Суспільство

На сьогодні одним з першочергових завдань органів соціального захисту в області є забезпечення державної соціальної підтримки людей, які через військові дії на сході нашої країни та тимчасову окупацію Криму покинули свої домівки та переїхали в інші області на тимчасове чи постійне  місце проживання.

Як повідомляє директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало, органами соціального захисту населення в області взято на облік 7 606 сімей, або ж 12 806 осіб. З них за призначенням державної соціальної допомоги до управлінь соцзахисту в області звернулись 1315  сімей. На сьогодні допомогу вже призначено 1114 сім’ям, 193 сім’ї відмовились від отримання допомоги у зв’язку з виїздом на інше місце проживання.

1792 особам надано одноразову грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету. Загальна сума виділених коштів становить 883,6 тисяч гривень.

За отриманням адресної допомоги на проживання та оплату комунальних послуг відповідно до постанови КМУ від 01.10.2014 №505 звернулося  6 446 сімей, з яких 6 252 цю допомогу вже призначено.