Біля будівлі міськради знімуть прапор Євросоюзу?

prapor-YES
besplatka_728_90_ukr

Члени виконавчого комітету не проголосували за внесення змін до рішення міськради  «Про порядок підняття прапорів будівлею Черкаської міської ради та її виконавчого комітету». Мова йшла про прапор Ради Європи, що вивисть наразі поряд з прапором України та прапором м. Черкаси. Однак у ході обговорення вирішили, що до цього питання ще повернуться. 

Проти того, щоб цей прапор знаходився біля будівлі міськради категорично виступив член виконкому від громадськості, «азовець» Дмитро Кухарчук:

«Дане рішення суперечить Конституцію України. Таким чином ми погоджуємося і на проведення гейпарадів».

«Ми вивчали це рішення, і воно  жодним чином не суперечить Конституції  України. Ми не є учасниками Євросоюзу, але ми  є представниками Ради Європи», — у свою чергу прокоментував ситуацію юрист міськради.

Олексій Колісник також запропонував залишити біля будівлі міськради тільки прапори України і м. Черкаси, а прапор Європи нехай буде там, де він більш доречний.

Директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук уточнила: «Тобто ми знімаємо прапор, за який ще декілька років тому багато людей готові були померти?»

- Це питання буде винесено далі на розгляд, — відповів міський голова Анатолій Бондаренко.

Як зауважив секретар міськради, рішення про зняття прапора з будівлі не виносили.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить