Біля облдержадміністрації повитоптували трояндові кущі

в Новини, Суспільство

До секретаря міськради Олександра Радуцького, як до колишнього керівника КП “Дирекція парків”, звернувся підприємець Дмитро Биков з проханням розібратися у ситуації з витоптуванням  біля 300 кущів троянди.

У минулому році підприємець виграв тендер на висадку 1000 кущів сортової троянди на території скверу біля облдержадміністрації. Проте під час зимових свят, внаслідок встановлення та демонтажу на клумбах малих архітектурних споруд, було витоптано близько 300 кущів та пошкоджене все зимове накриття троянд. Усього ж внаслідок таких маніпуляцій загинуло 786 кущів. Підприємець попросив вжити заходів відповідно до чинного законодавства.

 – Отак боком нам вилізли оці зимові катання на ковзанках. За два-три дні задоволення ми маємо такі наслідки, – сказав секретар міськради.

Олександр Радуцький дав доручення створити комісію, щоб з’ясувати причини.

На запитання, чому саме підприємець звернувся до секретаря міськради а не постраждала сторона, Олександр Романович відповів, що мабуть йому найбільше душа болить.

Відповідати за це, на думку Олександра Радуцького, має директор КП “Дирекція парків” Микола Бондаренко, бо саме за його розпорядженням встановлювали МАФи.