Біля Звенигородки відновлюють обхід міста

Біля Звенигородки відновлюють обхід міста
в Новини

Продовжуються роботи із відновлення обходу міста Звенигородка на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань протяжністю 12,5 км. Про це повідомили на сайті ОДА.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, у межах поточного середнього ремонту продовжується відновлення двох штучних споруд на цій ділянці – мосту через річку Гнилий Тікич та шляхопроводу на перетині автодоріг Н-16 та Р-04.

Підрядна організація завершила роботи із влаштування монолітної залізобетонної плити на мосту через річку Гнилий Тікич. Розпочалися роботи із влаштування перильного огородження, бордюрів та влаштування тротуарів на мосту через річку.

Окрім того, підрядна організація на мосту, під час влаштування водовідведення, встановить очисні споруди з масловловлюючими фільтрами та забетонує конуси мосту.

На шляхопроводі на перетині автодоріг Н-16 та Р-04 завершується влаштування бар’єрного та перильного огородження. Розпочалися роботи із влаштування водовідведення та бетонування конусів штучної споруди.

Загальна довжина двох штучних споруд, що ремонтуються на обході міста Звенигородка на автодорозі Н-16, становить 134 метри. Ремонт ділянки автодороги Н-16, як і мосту через річку Гнилий Тікич та шляхопроводу, останній ремонт проводився ще до незалежності України, понад 40 років тому.

Автодорога державного значення Н-16 – транспортна артерія Черкащини, маршрут, який пролягає через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань.

Ремонт автодороги Н-16 закінчиться у 2022 році ремонтом останньої ділянки – обхід села Білозір’я.