Благодійний фонд «Деликат» надав чергову допомогу пенсіонерам та важкохворим людям

в Благодійність Новини Суспільство

6 пенсіонерів та 3 людей, які потребують фінансової підтримки у боротьбі із важкими хворобами, отримали сьогодні матеріальну підтримку та соціальні набори від благодійного фонду «Деликат», який щомісяця надає подібну допомогу людям, які конче її потребують. 

У першу чергу ця підтримка надходить від покупців мережі магазинів «Деликат», відзначає голова благодійного фонду Денис Буря, адже саме вони протягом місяця кидають гроші у скриньки, які розташовані на кожній касі.

— Цього разу нам вдалося зібрати 35 тисяч гривень. На ці гроші ми допомогли 6 пенсіонерам та трьом хворим людям. Також за останній час ми провели декілька благодійних акцій: взяли участь у фестивалі «Народ героїв», підтримали 18-х ветеранів та дітей війни до Дня Перемоги, а також передали продукти для дітей у «Теплий дім», — розповів Денис Буря.

Віра Чухало щомісяця потребує коштів на лікування, оскільки має онкологічне захворювання та діабет. Жінка відзначає, що пенсія не дозволяє купувати всі необхідні ліки.

— Якби не ці захворювання, то я би вже якось жила скромно на неї, але на ліки катастрофічно не вистачає. Мені ці ліки життєво необхідні, оскільки хворобою уражені всі органи. Я вже перенесла 4 операції, а тепер щомісяця потребую значних коштів на лікування, — розповіла свою історію Віра Михайлівна.

DSC09753

Олександр Миколайович теж переніс важке захворювання, нині потребує систематичного лікування, а також тривалої реабілітації, тому і звернувся до фонду за підтримкою.

Денис Буря відзначив, що вони прагнуть до того, щоб кожного разу збільшувати кількість пенсіонерів, яким вони допомогли за місяць.

— Зараз починається літній сезон, активність у людей падає, тому ми плануємо провести декілька акцій, щоб надати більш суттєву підтримку людям, які того потребують. Можливо, влаштуємо щось на виїзді, в парку, наприклад, де зберемо всіх людей, яким ми вже допомагали. Як варіант, залучимо ще якихось спонсорів, які захочуть долучитися до доброї справи, — додав керівник БФ.

DSC09733

Наразі в благодійному фонді працюють над зміною формату роботи з пенсіонерами. Мова в першу чергу йде про розширення спектру надаваної підтримки. У перспективі — це не тільки гроші, а й різноманітні послуги, яких потребуватимуть люди похилого віку.

До слова, благодійний фонд збільшив кількість скриньок для збору допомоги завдяки  тому, що тепер вони будуть розміщені й в інших магазинах-партнерах, зокрема: супермаркеті «Казбет» по бул. Шевченка, 133, гастрономі «Електрон» по вул. Благовісна, 455/1, магазині «Економія» по вул. Ватутіна, 237, магазині «Буревісник» по вул. Горького,11, а також у новому «Деликаті», що розташовується по вул. 30-річчя Перемоги.

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)