Благодійний фонд “Деликат” передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам

Фото: "ВиЧЕрпно"

Фото: “ВиЧЕрпно”

в Благодійність, Новини, Суспільство

Уже традиційно благодійний фонд “Деликат” надав допомогу восьми черкащанам, які опинилися у складних життєвих обставинах. За грудень 2019 року завдяки небайдужості черкащан у скриньках пожертв, що розташовані у мережі магазинів «Деликат», вдалося зібрати 30 тисяч 766 гривень.

– Від початку наш благодійний фонд був створений для того, щоб допомагати людям літнього віку, які залишилися за бортом життя. Пенсіонери опинилися у скрутних умовах через мінімальні пенсії, високі ціни на ліки та комунальні послуги. Більшість з них – самотні і вони знаходяться на межі виживання. Ми вирішили їм допомогти, оскільки вони мають вірити в диво і те, що є небайдужі люди, які завжди готові допомогти, – зауважив засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій.

Традиційно по допомогу до благодійного фонду звертаються люди похилого віку. Так, черкащанка Людмила Федько, яка має інвалідність, розповідає, як скрутно жити у сьогоднішніх умовах:

– У листопаді я звернулася по допомогу до територіального центру. Сказали, що в благодійному фонді “Деликат” можуть допомогти. За такий короткий проміжок часу мені зателефонували і повідомили, що сьогодні я можу отримати продуктовий набір і гроші. Я дуже вдячна благодійному фонду за допомогу, – зауважує Людмила Федько.

Благодійний фонд "Деликат" передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Фото: “ВиЧЕрпно”

Директор благодійного фонду «Деликат» Денис Буря розповідає, що сьогодні було надано фінансову допомогу восьми черкащанам, з них четверо хворих і четверо пенсіонерів.

– До нас постійно звертаються пенсіонери, які мають велику кількість хвороб. Ми розуміємо, що деякі хвороби вони набули з віком, а деякі – від образу життя. Двоє з них працювали на хімреактиві і це далося взнаки. Кожен пенсіонер отримав соціальний пакет, в якому міститься найнеобхідніший набір продуктів, – підкреслив Денис Буря.

Забрати кошти на лікування жінки Наталії Харченко, яка має з народження проблему з тазобедренними суглобами та виховує сина з аутизмом, прийшов її чоловік Юрій. Наразі жінка потребує дороговартісних операцій, кожна з яких у середньому вартуватиме 120 тис. грн.

Благодійний фонд "Деликат" передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Фото: “ВиЧЕрпно”

Окрім того, допомогу сьогодні отримала молода черкащанка Людмила Бігун, у якої було виявлено пухлину в голові. Зараз лікарі визначають вид пухлини та метод подальшого видалення. Не залишився без допомоги і тяжкохворий черкащанин Дмитро Фомін, батьки якого померли кілька років тому, залишивши у спадок квартиру з боргами. Завдяки допомозі він зміг погасити борги і найближчим часом отримати субсидію.

Благодійний фонд "Деликат" передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Фото: “ВиЧЕрпно”

Співвласник мережі магазинів “Деликат”, директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик відзначив, що у передноворічний час благодійний фонд допоміг 170 дітям із соціальних і багатодітних сімей та 85 пенсіонерам.

– У грудні також було проведено майстер-клас, на якому всі бажаючі діти власноруч виготовляли новорічні іграшки. Сонячні дітки намалювали малюнки зі своєю мрією і ми прикріпили їх до іграшок, що виготовили на майстер-класі, та прикрасили ялинку, яка стояла в супермаркеті «Деликат+». Кожен охочий черкащанин міг стати Дідом Морозом і придбати малюнок, поклавши кошти до благодійної скриньки. На виручені кошти ми закупили подарунки для сонячних діток і вже цієї п’ятниці вручимо їх, – додав Руслан Петрик.

Фото: "ВиЧЕрпно"
Фото: “ВиЧЕрпно”