БЛОГ: Допомога партії «ЄС» лікарям та лікарням становить сотні мільйони гривень, – Сергій Рубан

БЛОГ: Допомога партії «ЄС» лікарям та лікарням становить сотні мільйони гривень, – Сергій Рубан
в Блоги, Новини, Сергій Рубан

Обсяги допомоги лікарям та лікарням від Петра Порошенка та «Європейської Солідарності» становлять сотні мільйонів гривень і надходять не до однієї, а до багатьох областей України.

Система закріплення областей за олігархами, яку влаштував Зеленський, поки що не виправдовує себе. У кращому випадку вони анонсують допомогу, яка ще не надходила. Складається враження, що саме Порошенко є діючим президентом, а не Зеленський, який особисто нічого не зробив, щоб допомогти людям, окрім численних відеозвернень.

Наприклад, в Іспанії на сьогодні майже 9,5 тисяч медиків заразились від пацієнтів. Захист лікарів стає першочерговим пріоритетом. Сьогодні потрібно захищати лікарів, щоб завтра лікарі могли захистити нас.

Перелік допомоги, що була надана Фондом Порошенка, Європейською Солідарністю та Рошен за останні дні:

• Фонд Порошенка придбав та передав в Одеську обласну клінічну лікарню, Міську клінічну лікарню №21 м. Дніпра, Львівський обласний госпіталь комплекти реанімаційного обладнання (ларингоскопи, пульсоксиметри, відсмоктувачі хірургічний, шприцеві насоси, монітори пацієнта та інше обладнання), які були придбані на запит медиків і необхідні при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірусноі хвороби.

• Фонд Порошенка передав першу партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури для Львівського обласного госпіталю інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи.

• Фонд Порошенка профінансував придбання апарату штучної вентиляції легень для лікарні у Львові.

• Народний депутат із фракції “Європейська Солідарність”, генерал-лейтенант Михайло Забродський передав комплект медичного реанімаційного обладнання, придбаного коштом Фонду Порошенка, у міську клінічну лікарню N21 у Дніпрі. Серед обладнання для інфекційної реанімації, зокрема, монітор пацієнта, який коштує понад 200 000 грн, шприцевий насос, відсмоктувач хірургічний, пульсоксиметри та ларингоскопи.

• Народний депутат із фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко передав комплект реанімаційного обладнання, придбаного Фондом Порошенка, в Одеську обласну клінічну лікарню. Це ларингоскопи, пульсоксиметри, відсмоктувач хірургічний і шприцевий насос.

• Вінницька міська лікарня N1 отримала реанімаційне обладнання від Фонду Порошенка. Серед медапаратури – монітор пацієнта М50 з годинним акумулятором, шприцевий насос, відсмоктувач хірургічний, 30 пульсоксиметрів, 3 ларингоскопи.

• Фонд Порошенка передав госпіталю у Монастирському на Тернопільщині реанімаційне обладнання для порятунку хворих на коронавірус.

• На прохання Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Фонд Петра Порошенка профінансував відновлення перших 10 апаратів штучної вентиляції легень у Київській лікарні швидкої допомоги. Відновлення апаратів обійшлося фонду у понад 465 тисяч гривень. Найближчими тижнями до лікарні надійдуть ще вісім апаратів.

• Активісти ВГО «Солідарна Молодь» з Дніпра, Запоріжжя та Козятина на Вінниччині та Сумщині організували доставку медикаментів та продуктів літнім людям, які потребували допомоги.

• «Європейська Солідарність» і волонтери організували пошиття масок для військових на передовій.

• Представники «Європейської Солідарності» у м. Київ закупили 10 тисяч масок, які передадуть медичним закладам столиці.

• На Черкащині «Європейська Солідарність» закуповує медичне обладнання і надає фінансову допомогу лікарням для боротьби з коронавірусом.

• 16 березня депутати фракції «Європейської Солідарності» Чернігівської міської ради також переказали 450 тис. грн із депутатського фонду на закупівлю обладнання, тест-систем і дезінфікуючих засобів із метою запобігання поширенню коронавірусу.

• Депутат Жмеринської районної ради від “Європейської солідарності” Валерій Похолюк організував на браїлівській швейній фабриці пошиття спеціальних костюмів індивідуального захисту для медпрацівників. Перші 60 костюмів індивідуального захисту вже передали для інфекційного відділення.

• Депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко власним коштом придбав для Броварщини 5 тисяч захисних масок, нітрилових медичних рукавичок, антисептиків, захисних вологостійких костюмів на загальну суму близько 100 тисяч гривень.

• Народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко закупив 125 тестів на коронавірус, а також маски та різноманітне медичне обладнання для свого округу.

• За ініціативою депутатів фракції «Європейської Солідарності» в Тернопільській обласній раді, на потреби боротьби з короновірусом виділено 27,7 млн грн.

• За ініціативою депутатів фракції «Європейської Солідарності» в Гусятинській районній раді виділено 440 тис. грн.

• Кондитерська корпорація “Roshen” повідомила про закупівлю першої партії у 10 тис. комплектів костюмів індивідуального захисту для медпрацівників.

• Співробітників Roshen-у старшого віку відправлено на карантин зі збереженням зарплати.

• Бізнесмен і народний депутат VIII скликання від БПП Ігор Кононенко вирішив узяти під патронат Обухівську й Васильківську районні лікарні. Для них закуплять газово-електролітний аналізатор, пульсоксиметри та кисневі концентратори. Васильківська ЦРЛ протягом кількох днів отримає газово-електролітний аналізатор GEM Premier-3500 та 10 пульсоксиметрів.

Сергій Рубан

Керівник Черкаської міської організації

політичної партії «Європейська Солідарність»

* Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.