БЛОГ: Про «Черкасиелектротранс», — Дмитро Кухарчук

в Блоги Дмитро Кухарчук Новини

Вчора на сесії Черкаської міської ради депутати мали приймати рішення про утримання КП «Черкасиелектротранс» на 1 квартал на суму 25 міліонів гривень ( в сумі — 102 мілліони в рік)

Хочу нагадати, що на 2019 рік сума утримання становила 69 мільйонів, а на 2018 — 59, а на 2017 — 4. Цифри є в табличці нижче.

81984185_185400122655476_3438789149207822336_n

Чим обумовлений такий шалений ріст виділення наших з вами коштів на утримання збиткового підприємства. За словами Кучера, гроші йдуть не тільки на погашення заробітних плат і електроенергію, а і на перевезення пільговиків . За його словами, 16 мільйонів пільгових перевезень . Хто їй рахував — сказати важко навіть директору Електротрансу. «Якось рахують». Коли Кучеру задали запитання в який термін він може встановити валідатори для точного обрахунку пасажироперевезень — він хоч не збрехав і відповів , що не зможе взагалі .

Хоча правильніше було б робити обстеження датчиками , яке Мосійчук Павло подавав і яке засунули в ПСЕР аж на 2021 рік .

Між тим, концепція транспортної реформи Павла, що ще минулоріч була прийнята депутатами міської ради — ігнорується (за браком коштів на реалізацію).

Найправильніше рішення, яке сьогодні можна були б приймати — послати Кучера під три чорти , але колектив з 400 осіб не отримав би заробітну платню.

З моєї ініціативи, депутати все ж прийняли оптимальне, але не ідеальне рішення — замість 25 мілліонів на квартал — 17,5 ( як було в минулому році) . Загалом 35 мільйонів на два квартали, з умовою, що Кучер таки встановить валідатори.

Але питання концептуальне. З року в рік він приходить і вимагає все більше і більше грошей, які йдуть не зрозуміло куди . Втім, про звільнення мова і не йде. Тому що скоро вибори , а на них потрібні гроші і 400 голосів КП «Черкасиелектротранс», які Кучер нашій владі зобов‘язаний забезпечити.

P.S. Роботу підприємства, Анатолій Бондаренко, має не колектив оцінювати, а споживачі, тобто ми, мешканці Черкас . І ми оцінюємо негативно.

Дмитро Кухарчук

Голова Черкаського обласного осередку ПП «Національний Корпус»

*Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Можливо Вас зацікавить

Андрій Бортник
БЛОГ: Чому кожен мешканець щомісяця переплачує більше третини за вивезення ТПВ?
Блоги
БЛОГ: Ключовим в моїй передвибочій програмі є пункт, про те, що в місті має бути створена «Агенція розвитку, інвестицій та промоції Черкас», — Сергій Рубан
Блоги
БЛОГ: Хто з черкаських політиків підтримує «меморандум» з ОПЗЖ, — Дмитро Кухарчук