Черкащина попрощалася ще з двома мужніми захисниками

Черкащина попрощалася ще з двома мужніми захисниками
в Новини

Черкащині втратила на війні ще двох своїх захисників – Олександра Юрченка з Катеринопільщини та Сергія Чорного з Жашківщини.

14 квітня мешканці Катеринопільської територіальної громади попрощались із мужнім Героєм – захисником і оборонцем рідної землі – Олександром Юрченком з села Новоселиці на Черкащині.

Про це повідомили на сторінці Катеринопільської територіальної громади.

Народився Олександр Васильович Юрченко 10 квітня 1991 року в селі Новоселиця. Навчався у місцевій школі, після закінчення якої був призваний на строкову військову службу та з гідністю її відслужив. Повернувшись зі служби, з часом поїхав до Києва, де працював будівельником. Згодом повернувся до рідного села, працював різноробом у місцевому фермерському господарстві “Агродана”.

З перших днів російського нападу на територію Батьківщини, Олександр був мобілізований до лав Збройних Сил України. Проходив службу молодшим сержантом, бойовим медиком однієї з військових частин.

Загинув боєць 8 квітня, прийнявши свій останній бій поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

15 квітня Жашківська громада провела в останню дорогу Сергія Чорного. Прощалися із воїном у рідній Бузівці.

Про це повідомили на сторінці Жашківської тергромади.

Сергій Петрович Чорний народився 4 липня 1971 року, проживав у Бузівці Жашківської міської територіальної громади. Працював здебільшого водієм у місцевих господарствах. А восени минулого року поповнив лави ЗСУ.

Сергій Чорний служив стрільцем-помічником гранатометника відділення охорони взводу охорони роти охорони військової частини А2614. Загинув, перебуваючи в районі ведення бойових дій у с. Новобахмутівка Донецької області.

13 квітня після тяжких поранень у лікарні помер черкащанин, молодший сержант Олександр Мартинюк. Поранення воїн отримав неподалік Бахмутського району Донецької області під час мінометного обстрілу з боку російської федерації.