Бондаренко підписав меморандум про співпрацю із психологічним факультетом ЧНУ

Бондаренко підписав меморандум про співпрацю із психологічним факультетом ЧНУ
в Новини

У понеділок, 12 липня, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підписав меморандум про співпрацю із ректором ЧНУ імені Б. Хмельницького Олександром Черевком.

Угода передбачає співпрацю з психологічним факультетом цього навчального закладу. Початковий етап її реалізації відбуватиметься на базі Центру надання адміністративних послуг у Черкасах.

“Наш університет вітає пропозицію міської ради, адже це певний прогрес у напрямку психологічного супроводу службовців місцевого самоврядування, забезпечення кваліфікованими кадрами. Це крок до загальноприйнятих стандартів управління персоналом, оскільки маємо гарні приклади великих компаній, у яких обов’язково є психологи. Наш психологічний факультет має високий рейтинг на всеукраїнському рівні, тому зійшлися на тому, що запроваджуємо такий проєкт на Черкащині. Сподіваюся, він буде робочим та принесе багато користі”, – зазначив Олександр Черевко.

216288618_970643983692151_4865342977612746631_n

Анатолій Бондаренко наголосив на тому, що флагманами таких перетворень в Україні мають бути не іноземні країни, а органи місцевого самоврядування спільно з нашими університетами:

“Будемо впроваджувати такі зміни в нашому ЦНАПі. Адже ми маємо показувати приклад як спілкуватися з людьми, як їх приймати. Також хотів би подякувати за допомогу, яку постійно ми отримуємо від Черкаського національного університету”.